HAKKIMIZDA

Nasyonel

1989 yılında Jeep aksesuarları ve Off-Road ekipmanları satış ve uygulaması ile iş hayatına başlayan Nasyonel, ismini aldığı Evrensellik teması ile yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetinde sınır tanımadan, hep ileriye giderek kendini kanıtlayan Nasyonel, 1994 yılından itibaren de Araç Satış hizmetini bünyesine katarak sektördeki yerini almıştır.

İlk olarak 1.Levent’deki 150 m2'lik bir showroomla, araç satışlarına başlayan firmamız, sürekli yükselen bir ivme ile satış kapasitesini yükseltmiş, önce 300 m2 ve sonra da 500 m2 olmak üzere aynı yerinde uzun yıllar faaliyet göstermiştir.


Yine firmamız geçen yıllar ve kazandığı güven doğrultusunda her geçen gün biraz daha ileri giderek, sektöründe öncülük etmiş ve Balmumcu'daki 1.700 m2'lik Showroom’u, farklı bir konsept anlayışı ile faaliyete geçirmiştir.

Nasyonel’in bugünlere gelmesindeki en önemli faktör; Müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermesidir. Hiçbir zaman müşterisinin statü ve makamına göre davranmayan Nasyonel, herkese aynı ölçü, samimiyet ve sıcaklıkla yaklaşarak çok değerli bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Biz Nasyonel olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş bir firma anlayışı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, takdirlerinizi kazanmaktan gurur duyarız. Bu şevk ve inanç bizim var olma kaynağımızdır.

Saygılarımızla